Grudzień 10 2016 15:33:01
Przekierowanie
Za chwilę czarodziej magiczną magią teleportacji przekieruję cię na nową stronę czarodziej.ugu.pl
Zmiana wyglądu i ważna informacja!
Zmieniliśmy wygląd z okazji miliona osób na wygląd mistrzostw świata. Zaktualizowaliśmy specjalną stronę z okazji Mundialu 2014 którą jeśli ktoś nie wszedł to można w nią wejść klikając w obrazek ''Mundial 2014'' w górnym,prawym rogu.

UWAGA!
Wiele osób skarży się na to że menu jest dziwnie poukładane, sprawdziliśmy ten błąd i okazało się że na małych monitorach wysuwane menu jest poustawiane nie w tych miejscach. Na smartfphonach, tabletach, laptopach i dużych monitorach problem nie występuje.

Meksyk 1-0 Kamerun
Meksyk wygrał z Kamerunem 1-0. Mógł by wygrać nawet 3-0 ale sędzia nie uznał prawidłowo strzelonych bramek.
Meksyk - Kamerun 1:0
Bramki: Peralta 61 minuta

Momenty Meksyku: Guillermo Ochoa - Paul Aguilar, Francisco Rodriguez, Rafael Marquez, Hector Moreno, Miguel Layun - Hector Herrera (90. Carlos Salcido), Jose Vázquez, Andres Guardado (69. Marco Fabian) - Oribe Peralta (74. Javier Hernandez), Giovani dos Santos

Momenty Kamerunu: Charles Itandje - Cedric Djeugoue (46. Dany Nounkeu), Nicolas N'Koulou, Aurelien Chedjou, Benoit Assou-Ekotto - Stephane Mbia, Alex Song (79. Pierre Webo), Eyong Enoh - Benjamin Moukandjo, Samuel Eto'o, Maxim Choupo-Moting
Brazylia 3-1 Chorwacja
Wczoraj Mundial 2014 oficjalnie się rozpoczął meczem Brazylia-Chorwacja. Mecz był bardzo ciekawy. W pierwszych minutach meczu prowadzili Chorwaci przez samobójczą bramkę Marcela Viera. Remis rozpoczął się przez Neymara który strzelił bramkę w 29 minucie. W drugiej połowie obie reprezentacje grały szybko i efektownie. W 71 minucie Neymar strzelił gola z rzutu karnego. W 91 minucie bramkę strzelił Oskar. Co ciekawe bramkę strzelił również... sędzia Yuichi Nishimura. Jego bramka została oczywiście nieuznana.

Bramki Brazylii: Neymar 29 minuta, 71 minuta (RK), Oscar 90 minuta
Bramki Chorwacji:Marcelo 11' (GS)
Strzały Brazylii: 12. Júlio César - 2. Dani Alves, 4. David Luiz, 3. Thiago Silva, 6. Marcelo - 8. Paulinho (63, 18. Hernanes), 11. Oscar, 17. Luiz Gustavo - 7. Hulk (68, 20. Bernard), 9. Fred, 10. Neymar (88, 16. Ramires).
Strzały Chorwacji: 1. Stipe Pletikosa - 11. Darijo Srna, 5. Vedran Ćorluka, 6. Dejan Lovren, 2. Šime Vrsaljko - 4. Ivan Perišić, 10. Luka Modrić, 20. Mateo Kovačić (61, 14. Marcelo Brozović), 7. Ivan Rakitić, 18. Ivica Olić - 9. Nikica Jelavić (78, 16. Ante Rebić).
Żółte kartki dostali: Neymar, Gustavo-Ćorluka, Lovren.
Posiadanie piłki: Brazylia: 59% Chorwacja: 41%
Sędzia: Yūichi Nishimura (Japonia)

Jeszcze dziś startuje specjalny dział Mundial 2014! natomiast dziś o 22.00 rozpoczyna się Mundial!
To już dziś o 22.00 rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014. Niestety Polska nie weźmie w nich udziału gdyż przegrała mecz o walkę o Mundial. Mundial rozpocznie mecz Brazylia-Chorwacja. A teraz podajemy wam oficjalny hymn Mistrzostw:
Niespodzianka!
Za 10 minut w Menu w kategorii ''Specjalne'' pojawi się niespodzianka. Bądźcie czujni bo wiele dla was przygotowaliśmy!
#EDIT: Niespodzianka już jest!
Dzień Dziecka!
Dzisiaj jest Dzień Dziecka i z okazji tego każdy użytkownik ma dostęp do Panelu V.I.P aż do północy! Dodaliśmy też nowe kategorie gier i nowe gry! Możecie znaleźć też nowe śmieszne filmiki. Zapraszamy do wejścia w Gry bo tam czekają na was niespodzianki!
Opowiadanie Czarodzieja- hipnoza
Opowiadanie Czarodzieja- hipnoza by Magik Czarodziej (CzarodziejTV on GoAnimate
Platforma Obywatelska wygrała wybory po raz trzeci
Znane są już oficjalne wyniki wyborów do europarlamentu. Platforma Obywatelska minimalnie wyprzedziła Prawo i Sprawiedliwość. A teraz podajemy wyniki: